Tohle není vtip ani pohádka, opravdu je možné nakupovat, to po čem vaše srdce touží, a následně inkasovat část peněz zpátky. Dokonce hodně peněz. Pojďte si poslechnout o tomto (nejen) vánočním zázraku, který vašim blízkým zajistí vskutku štědrý večer a vám uštědří stovky až tisíce korun v podobě cashbacku.

Cashback je stručně řečeno provizní prodej, díky kterému získáte zpět peníze za nákup přes cashbackový portál. Zkuste třeba cashback s všeříkajícím názvem Hamty.cz, který vrací až 50 % z nákupů. Nemějte obavy, protože jsme to otestovali za vás. Funguje následujícím způsobem: nejprve se zdarma registrujete přes e-mail nebo Facebook. Bez nutnosti zadávat jakékoliv jiné údaje než e-mail a heslo, což je uživatelsky velmi příjemné. Hotovo? Tak můžeme začít utrácet! Ovšem s vidinou vrácené části peněz. Celou provizi, kterou získá cashback za přivedení zákazníka do jejich e-shopu, se připisuje na Hamty účet a následně na bankovní konto. 

Věřte, že je z čeho vybírat. Hamty.cz spolupracuje s 450 e-shopy, ve kterých splníte sobě i svým blízkým všechna možná i nemožná přání a touhy. Mezi ty nejznámější patří třeba AliExpress.com, Booking.com, Bonprix, DrMax, AboutYou, Kasa.cz, Notino,
Astratex, Zoot, Bonami.

Cashback dává nakupování zcela novou perspektivu a právě adventní utrácení je skvělou příležitostí, kdy ho vyzkoušet.

TIP: Levnější nákupy díky cashbacku

Využívejte při každém svém nákupu cashback. Ušetříte až 50 % z ceny. Vše je zdarma a bez závazků. Nejštědřejším cashback portálem v ČR je Hamty.cz.

Získat účet zdarma a bonus 50 Kč k 1. nákupu