Dovolená nebo výlet se mohou někdy pořádně prodražit. Jenže, kdo z nás by chtěl šetřit na zážitcích? Když už vyrazíme někam „do světa“, ale třeba jen po republice, rádi si užijeme veškerá lákadla, které ona destinace nabízí. Každý si s potěšením dopřeje lahůdky v místních restauracích, nakoupí krajové speciality, pozná kulturní památky a lokální atrakce, na které se většinou platí mnohdy vysoké vstupné. Nesmíme zapomenout na suvenýry a dárky pro naše milované. To všechno zkrátka stojí nějakou tu korunu nebo euro.

Proč tedy neušetřit někde jinde - třeba na platbě cestovní kanceláři, hotelu, jízdenkách, letenkách nebo pojištění. Jak to provést? To je jednoduché! Stačí se zdarma zaregistrovat na nejštědřejším cashbackovém portálu Hamty.cz a vybrat si z nabídky e-shopů, které se týkají cestování (Booking, Hotels, Agoda, Firo Tour...). Po nákupu konkrétního produktu se se vám určité procento ze zaplacené sumy vrátí zpět na vaše konto. Pokud si svou zkušenost nenecháte pro sebe a doporučíte Hamty.cz svým známým, získáte za každého z nich 200 Kč na své konto.

TIP: Levnější nákupy díky cashbacku

Využívejte při každém svém nákupu cashback. Ušetříte až 50 % z ceny. Vše je zdarma a bez závazků. Nejštědřejším cashback portálem v ČR je Hamty.cz.

Získat účet zdarma a bonus 50 Kč k 1. nákupu

Každý z obchodníků platí cashbackovému portálu provizi za zákazníky, které díky němu získá. Právě z této spolupráce pak vzniká výhoda v podobě vrácených peněz pro koncového zákazníka.

Začněte cestovat prstem po mapě a hned po tom zamiřte na Hamty.cz.